Obecnie wszystkie panie bez względu na miejsce zamieszkania, narodowość i status społeczny, chcą jak najdłużej wyglądać pięknie i młodo.
Niektóre próbują to osiągnąć domowymi sposobami, naturalnymi ziołami, czy dietą. Bardziej zamożne pozwalają sobie na zabiegi estetyczne, zwłaszcza też na twarz. Bowiem to ona jest naszą wizytówką.
Zabiegi kosmetyczne czy medycyna estetyczna stale zyskuje na popularności. Modne stały się wszystkie zabiegi, które poprawiają elastyczność i sprężystość skóry. Wygładzanie zmarszczek jest najbardziej pożądanym zabiegiem, ale też trzeba przyznać nie bez powodu jest tak popularny. Odpowiednie kosmetyki, masaże i leki są w stanie poprawić elastyczność skóry, kobiety widzą efekty po tego typu zabiegach i polecają koleżankom, dzięki temu rynek kosmetyczny nie jest dotykany przez kryzys. Nawet młode panie, które nie mają zmarszczek już korzystają z różnych zabiegów nawilżających, oczyszczających z niedoskonałości czy odżywczych na twarz, tak by zachowywała blask na dłużej.