Domy pod Warszawą. Modne miejscowości

Opcja mieszkania za miastem, zamiast w zatłoczonym, dusznym centrum miasta kusi coraz więcej osób. Zamiast mieszkać na osiedlach w których trudno o zachowanie jakiejkolwiek prywatności – deweloperzy upychają bowiem maksymalnie dużo budynków na dostępnej powierzchni, nabywcy mieszkań wolą ciszę i spokój jaką może dać tylko własny dom. Trudno przecież mówić o komforcie mieszkania we własnym mieszkaniu, jeśli co rano przez okno widzimy co sąsiad przygotował na śniadanie, a do pracy dojeżdżamy przez godzinę wśród korków. Szczególnym wzięciem cieszą się nowe domy pod Warszawą. Wprawdzie rynek nieruchomości nieco ostatnio wyhamował z nowymi inwestycjami, ale nadal w wielu miejscach w okolicach Warszawy można nabyć ładną i atrakcyjną nieruchomość. I to praktycznie z każdej strony stolicy. Jakie miejscowości pod Warszawą proponują nam zakup nowego domu?

Przoduje oczywiście Konstancin – kilka inwestycji w toku i kilka już zakończonych sprawia, że w domach w Konstancinie można przebierać niczym w ulęgałkach. Są inwestycje niezwykle luksusowe (osiedle LaPerle), dostępne jedynie nielicznym, są też domy dla mniej zamożnych klientów, choć zdecydowanie nie można ich nazwać tanimi.
Piaseczno również ma kilka ciekawych inwestycji, z których wyróżnia się Osiedle Parkowe i Zielone Sady
W Walendowie powstaje osiedle Ventana – luksusowe rezydencje położone zaledwie 18 km na południe od centrum miasta. To propozycja dla tych, którzy cenią wygodę i spokój, a których zniechęca modny Konstancin.
W Kwirynowie powstaje osiedle Willa Kwirynów. To ciekawa lokalizacja i wysoki standard inwestycji – propozycja dla tych, którzy chcą mieszkać wystawnie.
Falenty Nowe, położone zaledwie 12 km od Warszawy wzbogacają się o inwestycję Zielone Falenty – wybór jest jednak nieduży, bo inwestycja to zaledwie 2 bliźniaki. Za to w dość wysokie cenie 1.370.000 zł