Domy pod Warszawą, Lesznowola coraz bardziej popularna

Już nie tylko Konstancin czy Magdalenka cieszą się popularnością wśród nabywców domów, mieszkań i willi. Mieszkańcy Warszawy zaczęli rozglądać się również za innymi – nierzadko tańszymi niż Konstancin – lokalizacjami. Jedną z miejscowości, w której powstaje coraz więcej nowych, ciekawych inwestycji jest Lesznowola.

Położona – jak Konstancin, w powiecie piaseczyńskim, Lesznowola jest miejscowością niezbyt liczną ale za to dość zamożną i atrakcyjną Pd względem budowlanym. Jedną z nowszych, ciekawszych inwestycji na terenie Lesznowoli jest niewątpliwie osiedle o nazwie Park Agat. W ramach osiedla powstaną domy w zabudowie szeregowej oraz kilka bliźniaków. Domy będą miały powierzchnię od 120,7 do 200,6 m i posadowione będą na dużych działkach (213 do 893 m).

Dla osób mobilnych, wyjątkowym atutem osiedla jest jego położenie – między dwiema drogami krajowymi E7 i E8.Niestety, Lesznowola nie posiada własnej szkoły – jeśli więc zamierzamy wprowadzać się z dziećmi, trzeba liczyć się z tym, że będzie istniała konieczność odwożenia ich do Nadarzyna lub Mrokowa.

Za najmniejszy dom, o powierzchni 120.70 m zapłacimy od 553.586zł . Największy – 200,6 m może kosztować nawet 941.942 zł. Wszystkie ceny są oczywiście do negocjacji.