Restauracja dla miłośników kuchni włoskiej

Pizza i spaghetti to dania doskonale znane każdemu z nas. Ale popularne pizzerie nie oferują prawdziwych, wyjątkowych jakościowo dań, które powinny reprezentować włoską kuchnie jak najlepiej. Restauracja Patio oddaje klimat półwyspu apenińskiego w mistrzowskim stylu, a pizza spod rąk kucharzy spełnia najwyższe wymogi kulinarne. Stworzona na zakwasie, chrupiąca podstawa skomponowana wraz z doskonałymi dodatkami – tak tradycyjnymi, jak ser jak i innowacyjnymi, o czym przekonamy się zaglądając w kartę.
W Patio oprócz pizz zamówimy przystawki z apetyczną bruschettą i foccacię oraz przepyszne zupy mięsne lub warzywne. W menu nie zabrakło również sałatek i tradycyjnych włoskich makaronów, które jakością wykonania i bogactwem dodatków usatysfakcjonują nie jednego klienta.
Niezwykle zabawna propozycja dla dzieci skradnie serca rodziców, którzy tak dobrze znają humory swoich pociech – dodatkowa rozrywka w postaci łamigłówki do rozwiązania może być świetnym sposobem na niejadka, który wbrew temu co mówi na pewno chętnie by coś zjadł.