Restauracja Patio – miejsce udanych spotkań

Wyjątkowe, słoneczne dni warto celebrować z rodziną na spacerze. Jego zwieńczeniem może być rodzinny obiad lub spotkanie z przyjaciółmi w restauracji Patio. To doskonałe miejsce na spotkania i kulinarne doznania.

W karcie dań znajduje się wiele zróżnicowanych przystawek, zup, dań głównych i smacznych deserów. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie spośród starannie dobranych dań mięsnych, rybnych i wegetarianskich. Przemyślany dobór składników przekłada się na walory smakowe i wizualne. Prezentacja dania zachęca do degustacji i pozostawia po sobie dobre wrażenie.

Wysoka jakość obsługi podniesie komfort spotkań przy stole. Personel zadba o każdego gościa, znajdując komfortowy stolik i cały czas pozostajac do dyspozycji. Możesz liczyć na profesjonalne doradztwo przy wyborze win oraz deseru.

Restauracja Patio to doskonałe miejsce na lunch biznesowy, obiad rodzinny i romantyczną kolację we dwoje. Jeżeli poszukujesz nowych smaków, miejsc i okazji do spotkania z bliskimi, ten adres powinieneś oznaczyć na kulinarnej mapie swojego miasta.